15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

Bursa Nilüfer 15 adım kontrol ile pratik çözümler sizi beklemektedir. Aracınızın rutin bakım ihtiyaçları karşılanırken, servisimizin bu konuda üretmiş olduğu çözümler ihtiyaçlarınıza en güvenilir şekilde cevap vermektedir.

Etraflıca ve kapsamlı bir bakım çalışması sayesinde, aracınızın eksikleri tespit edilir ve tespit edilen eksikler en kısa zamanda giderilir. Ekonomik ve avantajlı bakım hizmetleri sayesinde, müşteri memnuniyetini her zaman servis olarak ön planda tutmaya devam ederiz. 

15 Adım Kontrol Hizmetimiz

Bursa Nilüfer 15 adım kontrol hizmetimiz ekonomik ve avantajlı çözümler sunar. Aracınızın bu tür hizmetten faydalanması onun kullanım ömrünü uzatır. Hizmet kapsamımız çok geniş olmakla birlikte, özellikle bu esnada karşınıza çıkan; 
 
  • Lastik bakımı 
  • Aydınlatma sistemlerinin kontrolü 
  • Korna kontrolü 
  • Alt gövdede de kontrol ve bakım hizmeti 
  • Elektrik ve elektronik sistemlerinin gözden geçirilmesi 
  • Sileceklerin bakımı 
  • Frenlerin görsel muayenesi 
  • Akünün görsel kontrolü 
  • Klima sistemi bakım onarım 
  • Araç sıvıları kontrolü 
Hizmetleri aracınızın performansını yükseltecektir. Düzenli ve avantajlı bir periyodik bakım şeklinde karşınıza çıkan 15 adımda kontrol hizmeti, aracınızın eksiklerinin en iyi şekilde giderilmesine yardımcı olur. Belli zamanlarda bu hizmeti almak size güvenlik ve konfor kazandırır. 
 

15 Adım Kontrol Neden Önemlidir?

Bursa Nilüfer 15 adım kontrol çalışmamız ekonomik ve uygundur. Aracın her parçası her sistemi büyük önem ve değer taşır. Gerekli ve düzenli bakımları yapıldığında ise bu sistemler ve parçalar düzenli olarak çalışır. Aracın maddi manevi değerini korumak önemlidir. Yine, aracın güvenli bir ulaşım unsuru olabilmesi için, çoğu zaman belli bakım çalışmalarından geçmesi gerekir. Tam da bu sebepten dolayı servisimizin hazırlamış olduğu 15 adımda kontrol hizmeti, önemli ve kaliteli bir hizmet olarak kendini gösterir. Bu esnada aracın pek çok ihtiyacı giderilir ve eksikleri tamamlanır. 
 

15 Adım Kontrol Hizmeti İçin Bizi Tercih Edin

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımız, araçlarınızın kalitesine yansımış durumdadır. Bosch Car Service güvencesi ön plana çıkarken, oto servis donanımı ile ihtiyaçlarınız hızlı bir şekilde karşılanır. Her türlü bakım ve geniş kapsamına hizmetleri içerisinde, akü kontrolü yine önemli bir yer tutar. Düzenli bakım faaliyetleri yerine getirilirken, servisimizin bu konudaki güvenilir çalışmaları aracınıza ve size büyük katkı sağlayacaktır. 
 
Düzenli olarak periyodik şekilde yapılan bakımlarda, eksikleri tespit etmek ve gidermek araç ömrünü uzatır. Yol güvenliği ve konfor açısından bu tip bakımların araç sahiplerine çok büyük katkısı bulunmaktadır. Servisimizin özenle hazırladığı bakım çalışmalarını mutlaka görüp değerlendirmelisiniz.
 

İlgili Konular

Direksiyon Kilitlenmesi

Direksiyon Kilitlenmesi

Rehbere git

Gemlik Oto Tamir

Rehbere git
Gemlik Oto Tamir
Rot Başı Arızası

Rot Başı Arızası

Rehbere git

Lastik Oteli

Orhangazi Lastik değişim servisi ile lastikleriniz garanti altındadır. Lastik otelleri araçların lastiklerinde meydana gelen hasarları onarmak ve lastik bakımını sağlamak için hizmet veren profesyonel işletmelerdir. Orhangazi´deki lastikçisi Motorpoint, araç sahiplerinin lastiklerinin güvenliğini ve performansını artırmak için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Rehbere git
Lastik Oteli