Motorpoint Otmotiv Hakkında

Motorpoint Otmotiv Hakkında

Kurulduğumuz günden beri servisimiz, aracınıza daha kaliteli hizmet sunmanın hesabını yapmıştır. Aracınızın güvenli ulaşım imkânı bulması ve yüksek konfor standartlarına ulaşması için çok geniş bir servis alt yapısı ile hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Bir asırlık süreçte yoğun çalışmalarını sürdüren Bosch marka güvencesi, servisimizin yükselişte en önemli temeli olmuştur. Düzenli şekilde sunulan bakım hizmetlerimiz sayesinde aracınızın sorun ve eksiklerini tanımlıyoruz. Onarım ve parça değişim süreci ile sorunlarınızı tamamen gideriyoruz.
 
Bakım hizmetlerimiz içinde en öne çıkanlar periyodik olarak gerçekleşen bakımlardır. Bu aşamada bahar için farklı ve kış için farklı bir yol izlemekteyiz. 15 adım kontrol hizmeti ise bakım çalışmaları içinde çok popüler olmuş ve bu bakımdan geçen araçlar trafikte insanlara daha fazla güven vermiştir. Uzun süre ağır bakımdan uzak kalmış araçlarınız, servisimizin geniş imkânları ile gözden geçirilecek ve eksikleri tamamlanacaktır. 
 
Bosch Car Service güvencesi ile çok geniş imkânlarımız size sunulmaktadır. Donanımlı istasyon ve atölyelerimiz sayesinde aracınızın sorunlarını hızlı bir şekilde hemen tespit etmekteyiz. Bilgisayarlı arıza tespit hizmeti sayesinde, sorun olarak kabul edilen her madde tarafımızdan belirlenip uzman servisin desteği ile hemen giderilmektedir. Tecrübe ve deneyimi yüksek olan ekiplerimiz gerektiğinde devreye girip sorunlarınızı çok hızlı şekilde çözecektir. 
 
Aracınıza uygun ve ekonomik çözümler sunmak en önde gelen sorumluluğumuzdur. Her bir - Modern takım, araç ve gereçlere sahip olan servisimizde, elemanlarımız son derece profesyoneldir. Motor en başta olmak üzere, akü, klima, tekerler, mekanik sistemler, elektrik aksamı, elektronik, iç ve dış aydınlatma gibi sistem ve parçalarda bulunan sorunları tespit edip hemen ortaya çıkarırız. Ekip ve ekipman kalitesine bağlı olarak sorunların çözümünde tamir ve değişim hizmeti ile size uygun çözümler sunarız. 
 
Aracınız için ve sizin için en iyi servis seçeneği haline gelmiş durumdayız. Verdiğimiz bakım, onarım ve parça değişim hizmetlerimiz sayesinde farkımızı hemen görebilirsiniz. Güvenden ve konfordan taviz vermek istemeyen müşterilerimiz aynı zamanda ekonomik hizmet için bizi tercih etmeye devam etmelidir. Servis teknolojisini en verimli şekliyle kullanıp sizin için uygun çözümlerin devamlılığını sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Can ve mal güvenliğiniz konusunda doğru karar vermeden önce düşünmeniz gerekir. Servisimizi tercih ederken kendiniz için ve herkes için en doğru kararı güvenle vermiş olursunuz. Bakımlı ve ışıltılı olan araçlarınız, maddi olarak da hak ettiği değere ulaşacak ve size ekonomik avantaj sağlayacaktır.