Göçük Düzeltme
Kaporta

Göçük Düzeltme

Boyasız göçük düzeltme, aracınızın kaporta ve diğer metal parçalarındaki küçük ve orta boy göçükleri, boyayı bozmadan onarma işlemidir.

Bu işlem, oto servislerde, özel aletler ve teknikler kullanılarak yapılır. Bu çalışma ile aracın orjinal görünümünü bozmadan, kaportada meydana gelen, boyanın zarar görmediği ezik, vuruk ve göçük alanlar kısa sürede düzeltile bilmektedir.

Kaportası hasar görmüş araçlara boyasız göçük düzeltme uygulaması yapılabilmesi için bölgedeki saçın uzamamış, alanın daha önce başka bir işleme tabi tutulmamış ve boya zarar görmemiş olması gerekmektedir. 

Boyasız Göçük Düzeltmenin Avantajları

Boyasız göçük düzeltme kaporta sorunlarının halledilmesinde en etkili, hızlı ve ekonomik yöntemlerden biridir.Aracın orjinal görüntüsü bozulmadan, ekstra pasta ve cila işlemi uygulanmadan hasarlı alanın yeniden eski haline getirilmesi hem araç sahipleri hem de araç değerinin korunması adına memnun edicidir.

Boyasız göçük düzeltme işlemi, aracın boyasına zarar vermeden göçükleri onardığı için, aracın orijinal görünümünü korumaya yardımcı olan avantajı bulunmaktadır. Geleneksel göçük onarım yöntemlerine kıyasla daha uygun maliyetli ve hızlı onarım fırsatı sağlamaktadır.

İnegöl Boyasız Göçük Düzeltme

Bölgede sağladığımız seçkin ve kaliteli işçilik ile boyasız göçük düzeltme hizmetlerimiz ile her zaman araç sahiplerinin yanındayız. Aracın orjinal görüntüsüne müdahale etmeden, hasarlı kaportanın eski haline yeniden kavuşması için son teknoloji aletler eşliğinde alanında uzman ustalarımızdan yardım alıyor, kusursuz çalışmalara imza atıyoruz.

Servisimize gelen her aracı öncelikle hasar değerlendirmesine alıyor, göçüğün boyutu, şekli ve yerini değerlendirerek, uygun alet ve işçilik yöntemlerini belirliyoruz. Hasarın çapına uygun başlık ve cihazlar ile göçüğe müdahale ederek, kaporta zarar görmeden, kaportayı eski haline getirmeye çalışıyoruz. Bu işlemleri yapabilmemiz için elbette ki araç kaportasındaki hasarın boyutu, derinliği ve boyanın durumu çok önemlidir. 5 cm çapa kadar olan küçük ve orta boylu göçükler, yumuşak hatlı ve boyası zarar görmemiş ve çatlamamış göçükler ancak boyasız göçük düzeltme işlemlerine alınabilmektedir. Keskin hatlı köşelere sahip, boyası soyulmuş yada çatlamış, 5 cm çapından geniş derin göçükler ek işlemler neticesinde ancak göçük düzeltme yapılabildiği de unutulmamalıdır.

İnegöl boyasız göçük düzeltme olarak her aracın boyasız göçük düzeltmeye uygun olmadığını belirtmek istiyoruz. Aracın modeli, hasar türü ve derinliğine göre geleneksel göçük onarım yöntemlerinin gerekebildiğini bunu da ancak servisimize gelen aracın değerlendirildikten sonra karar verilebileceğini hatırlatmak isteriz. Deneyimli ve uzman bir servis ekibi ile yapılması gereken bu çalışmada servisimize, Bosch Car Service kalitesi ve ayrıcalığı ile sonuna kadar güvenebilirsiniz.

İlgili Konular

Krank Sensörü Temizleme

Krank Sensörü Temizleme

Motorunuzun hassas zamanlaması, krank devir sensörünün doğru çalışması ile yakından ilişkilidir. Bu sensör, modern otomobillerin motor yönetim sistemlerinde kritik bir rol oynar ve aracınızın performansını, yakıt verimliliğini ve emisyon seviyelerini doğrudan etkiler. Ancak, bu sensörün kirlenmesi veya arızalanması, aracınızın sorunsuz çalışmasını engelleyebilir, hatta beklenmedik durumlarda sizi yolda bırakabilir. Krank devir sensörünün önemini, işlevlerini ve potansiyel sorunlarını ele alacağız. Ayrıca, bu sensörün düzenli bakımının ve doğru şekilde temizlenmesinin, aracı...

Rehbere git

Gemlik Oto Tamir

Rehbere git
Gemlik Oto Tamir
Egr İptali

Egr İptali

Rehbere git

Frene Basınca Direksiyon Neden Titrer

Frene basınca direksiyon titremesi önemli bir soruna işaret olabilir.

Rehbere git
Frene Basınca Direksiyon Neden Titrer